Voltaren (Voltarol) Emulgel 50g (6pcs) Artritis Attieksmi Pretsāpju Želeja - Diklofenaks


Jauns produkts

€25.75

€29.95

-14%Tagi: flekosteel, pasūtījuma putekļu maska, ziedi, locītavu artrīta, psoriāze zudaifu, no sāpēm, eucerin, ziedi scorpion, diklofenaks 4 želeja, neutrogena sauļošanās, diklofenaks 5 želeja.

Padarīt Artrīts mazāk sāpju, ar Voltaren, Artrīts, Locītavu Pretsāpju Gēls.Klīniski pierādīts, lai mazinātu sāpes un iekaisumu Artrīta.Klīnisks pētījums liecina, ka Voltaren Artrīts, Locītavu Sāpes Atvieglojums Želeja ir tikpat efektīvs kā, ņemot 400mg mutvārdu ibuprofēns par artrītu pirkstiem.*

*Par artrīta sāpes var būt nepieciešams piemērot želeja līdz 7 dienām, lai ļautu tās ietekme, lai veidotu kopīgo un pirms uzlabošanu sāpes ir pamanījuši.

Jautājumi Un Atbildes

Kas ir Voltaren Artrīts, Locītavu Sāpes Atvieglojums Želeja ?

Voltaren Artrīts, Locītavu Sāpes Atvieglojums Želeja ir ārstnieciska apstrādes, kas satur nesteroīds pretiekaisuma zāles.Aktīvās sastāvdaļas (diklofenaks) iekļūst ādā, lai nodrošinātu atbrīvojumu no sāpes un iekaisumu.Tā darbojas atšķirīgi no siltuma vai dzesēšanas rubs, kas satur sastāvdaļas, kas stimulē nervus ādu, lai nodrošinātu sajūta apkures vai dzesēšanas sistēmas.

Voltaren Artrīts, Locītavu Sāpes Atvieglojums Gels nav taukains, nav spēcīga smarža.

Kāda Emulgel nozīmē?

Emulgel ir tehnoloģijas, kas izstrādātas, lai Voltaren Emulgel formulēšana.Tas palīdz gēla iekļūt dziļi ādā.Turklāt Emulgel tehnoloģiju izmanto unikālu kombināciju želeja un krēms, lai nodrošinātu gan dzesēšanas un nomierinoša iedarbība, ja to piemēro uz ādas.

Kā es varu pieteikties Voltaren Artrīts, Locītavu Sāpes Atvieglojums Želeja?

Maigi berzēt vai masāžu, nelielu daudzumu gēla uz ādas ap sāpīga vai pietūkušas jomā.Summu, kas svārstās no ķiršu lai valriekstu parasti ir pietiekami.Tomēr summu, gēlu nepieciešams būs atšķirties, atkarībā no tā lieluma sāpīga vai pietūkušas jomā.Pārbaudiet etiķeti produktu, jūs izmantojat, par pareizo devu informācija.

Satur diklofenaks dietilamonija.Vienmēr izlasīt etiķeti.Kad izmantot to

Voltaren Artrīts, Locītavu Pretsāpju Gēls sniedz mērķtiecīgu un lokalizētu remdētu sāpes un pietūkumu (iekaisumu) muskuļos, muguras un kakla.Tā mazina sāpes, lai palīdzētu jums saņemt pārvietojas atkal!

Voltaren Artrīts, Locītavu Sāpes Atvieglojums, Želeju var izmantot arī saistībā ar atbrīvojumu no vieglas artrīts.Klīnisks pētījums liecina, ka Voltaren Artrīts, Locītavu Sāpes Atvieglojums Želeja ir tikpat efektīvs kā, ņemot 400mg mutvārdu ibuprofēns par Artrītu pirkstiem.*

*Par artrīta sāpes var būt nepieciešams piemērot želeja līdz 7 dienām, lai ļautu tās ietekme, lai veidotu kopīgo un pirms uzlabošanu sāpes ir pamanījuši.

Kad man nelietojiet Voltaren Artrīts, Locītavu Sāpes Atvieglojums Želeja ?

o Jums ir alerģija pret diklofenaks, propilēnglikols, izopropils, alkohols, butylhydroxy toluola vai kādu citu sastāvdaļu,

o, Jums ir pēdējie trīs grūtniecības mēnešos

o, Tu esi kādreiz bija astmas lēkmes vai alerģiska reakcija pēc aspirīna vai citu Npl, piemēram, diklofenaks vai ibuprofēns

o Jums, kas ir jaunāki par 14 gadiem

o, Jūs lietojat citas zāles, kas satur diklofenaks vai ņemot mutvārdu Npl, piemēram, aspirīnu vai ibuprofēnu

Ja jums ir kādas citas veselības problēmas, vai jūs lietojat jebkādas citas zāles, ieskaitot tās, kas nav nepieciešama recepte, vienmēr jautājiet savam farmaceitam vai ārstam, ja Voltaren Artrīts, Locītavu Pretsāpju Gēls ir piemērots jums.Turklāt, pirms sākat lietot Voltaren Artrīts, Locītavu Pretsāpju Želeja , rūpīgi iepazīties ar preces lietošanas pamācības informācija, kas iekļauti iepakojumā, lai norādījumus par to, kā to izmantot.

Voltaren Artrīts, Locītavu Sāpes Atvieglojums Želeja būtu jāpiemēro tikai veselīgu ādu un nav rubbed uz vaļējām brūcēm, infekcijām, atveriet bojājumi vai jebkuras citas vietas, kur āda ir neparasti.

Voltaren Artrīts, Locītavu Sāpes Atvieglojums Gēlu nedrīkst lietot kopā ar gaisu necaurlaidīgu vai ūdens necaurlaidīgiem mērces, tomēr, nav noslēgtās elpojošs pārsējus var izmantot.Papildu informāciju par piesardzības pasākumi, lietojot Voltaren produktiem, lūdzu, konsultējieties ar savu farmaceitu.

Izcelsme TR(Izcelsmes valsts)
Veids BB & CC Krēmi

Uzrakstīt recenziju

Voltaren (Voltarol) Emulgel 50g (6pcs) Artritis Attieksmi Pretsāpju Želeja - Diklofenaks

Voltaren (Voltarol) Emulgel 50g (6pcs) Artritis Attieksmi Pretsāpju Želeja - Diklofenaks

Saistītie Produkti